Hakkımızda.

TRYCOMP®, 50 yılı aşkın süreli tecrübeye sahip dünya çapında oluşumun bir parçasıdır. Son kullanıcının ihtiyacını belirleyip en doğru reçeteyi sunan mühendislik ve üretim firması olan TRYCOMP®, üretiminin tamamında basınçlı hava sektörüne yön veren, rüştünü ispatlamış ve uluslararası kaliteye sahip markalar ile iş birlikteliği yapmaktadır. TRYCOMP®, imza attığı tüm projeleri yarım asırlık birikiminin kılavuzluğunda, yenilikçi ve genç kadrosunun dinamizmi ile hayata geçirmektedir.

TRYCOMP® ’un projelerinin başlangıcından bitimine kadar olan süreçte yeterliliğin temelini de bu tecrübe ile dinamizmin uyumu sağlamaktadır. TRYCOMP® olarak kendimizi daima “son kullanıcının çözüm ortağı” görme düşüncesi satış sonrası hizmetlerimizde ki memnuniyetin temelini oluşturmaktadır. TRYCOMP® tasarımlarını, son teknoloji, zor şartlarda dahi yüksek performans, kaynakların en verimli şekilde kullanılması ve sürdürülebilirlik ilkeleri ile üretmektedir. TRYCOMP® basınçlı hava sistemlerinin inovatif ve akılcı çözümlerinin üretim merkezi.

Our Mission

Misyon

Müşterilerimizin iş ihtiyaçlarını belirlemelerine yardımcı oluyoruz.

  • Müşteri isteğimizi mümkün olan en kısa sürede hızlı, basit ve doğru bir şekilde sağlamak istiyoruz.
  • İşimizi yakın gelecekte sürdürülebilir duruma getirmek için ciddiyiz.
  • Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. İhtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için tüm çabamızı gösteriyoruz.

Vizyon

Trycomp, müşterilerine eğitim programları, teknik ve satış konularında bilgilendirmek için kurslar, enerji analizleri, özel enstrümanlar ve tüm ürünlerimiz için yerinde teknik destek konularında her şey dahil bir hizmet sunmaktadır.

Müşteri Önceliği
Tutku
Kalite
Bütünlük

Kariyer

Ekibimizin parçası olmak ister misiniz?

Devam Et

Adresimiz.

Dudullu/Ümraniye, TR

Ask us.

If you have any questions, you can get support from our experienced staff.

Free Consulting!
90 216 54 15 00